Filter

Zistiť moju polohu

Vajnory, Verejné služby (kanalizácia, osvetlenie, školy, MHD), Magistrát hlavného mesta

Chýbajúce a upchaté kanálové vpusty

Vajnory - nadjazd do Vajnor


01. septembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Január 2016

Chýbajúce osvetlenie, nedostatočné dopravné značenie

Vajnory - Pri mlyne


08. januára 2016

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
November 2015

Verejné (ne)osvetlenie vo Vajnoroch

Vajnory - Pri mlyne


25. novembra 2015

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Október 2014

Verejné osvetlenie Pračanská ul.

Vajnory - Pračanská


14. októbra 2014

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
September 2013

Staznost ohladom odstranenia poruchy verejneho osvetlenia

Vajnory - Vajnorské jazero


14. septembra 2013

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený