Filter

Zistiť moju polohu

Vajnory, neupravené chodníky (sneh, ľad, blato), Cesty a chodníky (výtlky, schody, bariéry, obrubníky)

Chodník na Rybničnej ulici zarastený burinou

Vajnory - Rybničná


23. augusta 2018

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

V riešení
 
Jún 2018

Chodník

Vajnory - Rybničná


18. júna 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
Január 2018

Neporiadok po vybudovaní cyklotrasy vo Vajnoroch

Vajnory - Pri starom letisku


28. januára 2018

5 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený