Vajnory, Verejný poriadok

V riešení
 
USER NAME HERE

Rozkopaný chodník - Vajnory

Vajnory - Buzalkova
Hodnotenie0
Október 2018
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Porozmetané smetie po Koncovej ulici

Vajnory - Koncová
Hodnotenie0
September 2018
V riešení
 
USER NAME HERE

Rušenie nočného kľudu vinárstvom

Vajnory - Príjazdná
Hodnotenie0
August 2018
V riešení
 
USER NAME HERE

Pravidelné rušenie nočného kľudu spoločnosťou RAVEN

Vajnory - Pri starom letisku
Hodnotenie0
Júl 2017
V riešení
 
USER NAME HERE

Prelietavanie lietadiel ponad obytnú zónu Vajnor

Vajnory - Na doline
Hodnotenie0
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Odpad pri kontajneroch Rybničná 61 A

Vajnory - Rybničná
Hodnotenie0
Jún 2017
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Letecký / dopravný hluk nad Vajnormi

Vajnory - Roľnícka
Hodnotenie0
Apríl 2017
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Nevhodná reklama

Vajnory - Pri starom letisku
Hodnotenie0
Marec 2017
Neriešený
 
USER NAME HERE

Reklamné stavby v rozpore so zákonom

Vajnory - Pri mlyne
Hodnotenie0
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Vajnoria nelegálna zastávka tirákov a odpad

Vajnory - Pri starom letisku
Hodnotenie0
Február 2017
Neriešený
 
USER NAME HERE

Reklamné stavby

Vajnory - Rybničná
Hodnotenie0
December 2016
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Vyhodený nábytok pred Rybničnú 61/A

Vajnory - Rybničná
Hodnotenie0
September 2016
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Reklama

Vajnory - Rybničná
Hodnotenie0
Apríl 2016
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Vznikajúca čierna skládka za pumpou Jurki

Vajnory - Pri mlyne
Hodnotenie0
Júl 2015
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Nebezpečne umiestnený reklamný pútač

Vajnory - Roľnícka
Hodnotenie0