Filter

Zistiť moju polohu

Vajnory, poškodené značky (vertikálne), Dopravné značenie (prechody pre chodcov, semafory)

Strnutá značka diaľnice

Vajnory - nadjazd do Vajnor


08. novembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený