Filter

Zistiť moju polohu

Vajnory, zlé/nevhodné dopravné riešenia, Dopravné značenie (prechody pre chodcov, semafory)

Zákaz vjazdu

Vajnory - Rybničná


15. februára 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
Október 2017

Obojsmerný zákaz vjazdu na ulici Za humnami

Vajnory - Tomanova


10. októbra 2017

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Neriešený