Filter

Zistiť moju polohu

Vajnory, Dopravné značenie (prechody pre chodcov, semafory), Naposledy zodpovedané

V riešení
 

Prejazd cez Vajnorské jazero

Vajnory - Vajnorské jazero


28. mája 2018

25 komentárov 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

V riešení
 

Zle umiestnený priechod pre chodcov na Roľníckej

Vajnory - Roľnícka


04. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 

Semafor nadjazd Vajnory

Vajnory - nadjazd do Vajnor


25. júna 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Parkovanie na cyklotrase pri HANGAIR

Vajnory - Pri starom letisku


21. marca 2018

7 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 

Chýbajúce označenie priechodu pre chodcov

Vajnory - Rybničná


16. februára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

V riešení
 

Chýbajuci priechod pre chodcov

Vajnory - Pri mlyne


19. decembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Neriešený
 

Chýba priechod

Vajnory - Rybničná


21. januára 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Zákaz vjazdu

Vajnory - Rybničná


15. februára 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 

Nezmyselné a poškodené značky na cyklotrase Jurava

Vajnory - Roľnícka


12. februára 2017

2 komentáre 3 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

V riešení
 

Strnutá značka diaľnice

Vajnory - nadjazd do Vajnor


08. novembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 

Ohrozovanie chodcov na priechode pri zdravotnom stredisku

Vajnory - Pri starom letisku


28. novembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

V riešení
 

Zastávka Hospodárska ulica

Vajnory - Hospodárska


28. októbra 2017

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

V riešení
 

Priechod pre chodcov

Vajnory - Osloboditeľská


29. mája 2017

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

V riešení
 

Obojsmerný zákaz vjazdu na ulici Za humnami

Vajnory - Tomanova


10. októbra 2017

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Neriešený