Filter

Zistiť moju polohu

Vajnory, Dopravné značenie (prechody pre chodcov, semafory)

Chýbajúce značenie cyklochodníka

Vajnory - Pri starom letisku


19. marca 2016

8 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 

Priechod pre chodcov

Vajnory - Pri mlyne


09. marca 2016

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Február 2016

Absentujúce dopravné značenie BEZ-Rybničná

Vajnory - Rybničná


22. februára 2016

3 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Poškodené rampy na cyklotrase JURAVA

Vajnory - Roľnícka


06. februára 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
December 2015

Doprava okolie Nové Šuty

Vajnory - Uhliská


21. decembra 2015

2 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

V riešení
 

Chýbajúce vodorovne značenie cyklopriechodu

Vajnory - Osloboditeľská


03. decembra 2015

1 komentár 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
September 2015

Zmena intervalu na semafore nadjazd pri NAY

Vajnory - Pri starom letisku


10. septembra 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
August 2015

Chýbajúci odboč.pruh križovatka Pri Mlyne-Senecka cesta

Vajnory - Pri mlyne


04. augusta 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Júl 2015

Chybajuci priechod pre chodcov

Vajnory - nadjazd do Vajnor


27. júla 2015

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Jún 2015

Označovníky k.ú. na cyklotrase Jurava

Vajnory - Roľnícka


29. júna 2015

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

V riešení
 
Február 2015

Dopravné značenie

Vajnory - Roľnícka


19. februára 2015

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 

Ignorovanie dopravneho znacenia pri obchode

Vajnory - Osloboditeľská


13. februára 2015

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
Január 2015

Zvýšenie bezpečnosti na prechodoch Roľnícka/Pri starom letisku

Vajnory - Roľnícka


12. januára 2015

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
December 2014

Chýbajúci prechod pre chodcov Príjazdná ul.

Vajnory - Príjazdná


04. decembra 2014

5 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

"Les" stĺpov a značiek

Vajnory - Roľnícka


01. decembra 2014

18 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

V riešení