Filter

Zistiť moju polohu

Vajnory, Dopravné značenie (prechody pre chodcov, semafory), Magistrát hlavného mesta

Vodorovné značenie na Príjazdnej

Vajnory - Príjazdná


13. júla 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Apríl 2016

Ohrozovanie chodcov - priechod zdr. stredisko Vajnory

Vajnory - Pri starom letisku


24. apríla 2016

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Zlá dopravná značka na vjazde do Vajnôr

Vajnory - Pri starom letisku


18. apríla 2016

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Marec 2016

Priechod pre chodcov

Vajnory - Pri mlyne


09. marca 2016

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Február 2016

Absentujúce dopravné značenie BEZ-Rybničná

Vajnory - Rybničná


22. februára 2016

3 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
September 2015

Zmena intervalu na semafore nadjazd pri NAY

Vajnory - Pri starom letisku


10. septembra 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
August 2015

Chýbajúci odboč.pruh križovatka Pri Mlyne-Senecka cesta

Vajnory - Pri mlyne


04. augusta 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Júl 2015

Chybajuci priechod pre chodcov

Vajnory - nadjazd do Vajnor


27. júla 2015

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Január 2015

Zvýšenie bezpečnosti na prechodoch Roľnícka/Pri starom letisku

Vajnory - Roľnícka


12. januára 2015

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
December 2014

Chýbajúci prechod pre chodcov Príjazdná ul.

Vajnory - Príjazdná


04. decembra 2014

5 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
September 2014

Odbočenie na D1 z ul. Pri Mlyne (za žel.priecestím)

Vajnory - Pri mlyne


17. septembra 2014

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený