Filter

Zistiť moju polohu

Vajnory, Opustené a nepojazdné vozidlá (staré vozidlá), Vyriešené podnety

Dlhodobo odstavené Audi bez platnej TK/EK

Vajnory - Roľnícka


05. decembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
Júl 2017

Dlhodobo odstavený vrak

Vajnory - Pri mlyne


01. júla 2017

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
Jún 2017

Odstavené auto pri Kolibe Vajnorák

Vajnory - Vajnorské jazero


19. júna 2017

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
Január 2017

Vrak Osloboditeľská ul.

Vajnory - Osloboditeľská


30. januára 2017

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 

Auto vrak na Vajnorskom jazere

Vajnory - Vajnorské jazero


04. januára 2017

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
Jún 2016

Odstavený Hyundai na Osloboditeľskej

Vajnory - Osloboditeľská


05. júna 2016

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Jún 2010

Zhorený autobus

Vajnory - Vajnorské jazero


02. júna 2010

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený