Vajnory, Verejný poriadok (nočný kľud, reklama, graffity), Naposledy aktualizované

Oslňujúca svetelná reklama na Rybničnej

Vajnory - Rybničná


12. marca 2018

5 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 

Nevhodná reklama

Vajnory - Pri starom letisku


09. apríla 2017

3 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 

Túlavá a agresívna suka nemeckého ovčiaka

Vajnory - Rybničná


07. marca 2011

2 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 

Sklo na Buzalkovej vedla kontajnerov

Vajnory - Buzalkova


14. mája 2014

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 

Neporiadok pri zastávke MHD

Vajnory - Roľnícka


27. mája 2014

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 

Nebezpečný odpad na chodníku

Vajnory - Roľnícka


02. júla 2014

6 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 

Pokazená lavička

Vajnory - Roľnícka


02. júla 2014

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 

Prosba

Vajnory - Uhliská


07. augusta 2014

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 

Zelezna doska na Rolnickej

Vajnory - Roľnícka


25. septembra 2014

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 

Regulácia reklamných pútačov

Vajnory - Osloboditeľská


10. decembra 2014

3 komentáre

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Nebezpečne umiestnený reklamný pútač

Vajnory - Roľnícka


24. júla 2015

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 

Vyhodený nábytok pred Rybničnú 61/A

Vajnory - Rybničná


07. decembra 2016

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
Vyriešený
 

Letecký / dopravný hluk nad Vajnormi

Vajnory - Roľnícka


04. júna 2017

5 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 

Odpad pri kontajneroch Rybničná 61 A

Vajnory - Rybničná


03. júla 2017

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený