Vajnory, Siemens, Najaktívnejšie

Neriešený
 
meno užívateľa

Nesvietiaca lampa na ulici Pri mlyne

Vajnory - Pri mlyne
20. decembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné verejné osvetlenie na Hospodarskej ulici

Vajnory - Hospodárska
14. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nesvieti lampa

Vajnory - Čierny chodník
06. novembra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pri starom letisku-osvetlenie-nefunkčné

Vajnory - Pri starom letisku
14. februára 2019 Komentáre6 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pri starom letisku-osvetlenie-nefunkčné

Vajnory - Pri starom letisku
26. mája 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Roľnícka-osvetlenie-nefunkčné

Vajnory - Roľnícka
19. septembra 2019 Komentáre5 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Roľnícka-osvetlenie-nefunkčné

Vajnory - Roľnícka
22. septembra 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Na doline-osvetlenie-nefunkčné

Vajnory - Na doline
01. októbra 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pod lipami-osvetlenie-nefunkčné

Vajnory - Pod lipami
01. októbra 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rybničná-osvetlenie-poškodené stĺpy

Vajnory - Rybničná
25. novembra 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Koncová-osvetlenie-nefunkčné

Vajnory - Koncová
23. novembra 2020 Komentáre2 Hodnotenie0