Filter

Zistiť moju polohu

Vrakuňa, Dopravné značenie (prechody pre chodcov, semafory)

Spadnutá / odtrhnutá značka Školská zóna

Vrakuňa - Kaméliová


11. januára 2018

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 
Október 2017

Poškodené značky Brezová x Priehradná

Vrakuňa - Brezová


08. októbra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 
August 2017

Priechod a retardéry pred súkromnou bránou

Vrakuňa - Priehradná


23. augusta 2017

13 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 

Zvláštne dopravné značenie na Priehradnej

Vrakuňa - Priehradná


04. augusta 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 
V riešení
 
Júl 2017

Priechody pre chodcov

Vrakuňa - Bebravská


19. júla 2017

6 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 
Marec 2017

Priechod pre chodcov

Vrakuňa - Železničná


24. marca 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 
December 2016

Nejasnosť Arménska - Estónska ulica

Vrakuňa - Arménska


22. decembra 2016

8 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 
November 2016

Premiestnenie značky priechod pre chodcov

Vrakuňa - Hradská


02. novembra 2016

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Október 2016

Brezová ul. - Prejazd zakázaný

Vrakuňa - Brezová


24. októbra 2016

4 komentáre

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Poškodená značka

Vrakuňa - Podpriehradná


17. októbra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 

Zlomené torzo stĺpu verejného osvetlenia

Vrakuňa - Rajčianska


08. októbra 2016

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
September 2016

Zrkadlo v križovatke

Vrakuňa - Rajecká


25. septembra 2016

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 

Neprehľadná križovatka, bezvýznamné zrkadlo

Vrakuňa - Kríková


25. septembra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 

Zlomená značka

Vrakuňa - Železničná


11. septembra 2016

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení