Vrakuňa

Chybajuci odpadkovy kos zastavka Dudvazska

Vrakuňa - Bebravská


15. októbra 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Chýbajúci priechod pre chodcov

Vrakuňa - Hradská


13. októbra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Auto na diely?!

Vrakuňa - Slnečnicová


08. októbra 2018

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Zaslané samospráve
 

Správca ihriska + odpadkové koše pred ihriskom

Vrakuňa - Hnilecká


07. októbra 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 

Dlhodobo nepojazdné vozidlo bez platnej TK a EK

Vrakuňa - Jedľová


05. októbra 2018

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 

Prepadnutá Priehradná ul.

Vrakuňa - Priehradná


02. októbra 2018

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 
September 2018

Tma ako v rohu

Vrakuňa - Bebravská


25. septembra 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Zaslané samospráve
 

Kontajnery na Šípovej 2/A

Vrakuňa - Hradská


24. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Neriešený
 

Smetisko pri ZŠ Rajčianska

Vrakuňa - Rajčianska


18. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 

Dlhodobo odstavené vozidlo

Vrakuňa - Bebravská


18. septembra 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 

Jurava 2

Vrakuňa - Arménska


14. septembra 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 

Betónový odpadkový kôš v Malom Dunaji

Vrakuňa - Malodunajská


12. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 

Kosenie Slatinská 2-20

Vrakuňa - Slatinská


11. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 

Nerešpektovanie zákazovej značky - ohrozenie detí

Vrakuňa - Bebravská


11. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 

Presah zeleň do chodníka

Vrakuňa - Arménska


08. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení