Vrakuňa

Exkrementy - MŠ Kríková

Vrakuňa - Kríková


22. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Chýba chodník

Vrakuňa - Malodunajská


21. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 

Pouličné osvetlenie

Vrakuňa - Železničná


20. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 

Vrakuňská flóra

Vrakuňa - Vrakunská cesta


20. januára 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 

Sme okraj Vrakune, u nás sa neupratuje

Vrakuňa - Vrakunská cesta


18. januára 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Osvetlenie okolia Stavbárskej 34-38 a odpadky v okolí

Vrakuňa - Stavbárska


17. januára 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Rozkopaný chodník nevrátený do pôvodného stavu

Vrakuňa - Ráztočná


16. januára 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 

Osvetlenie Vrakuňskej promenády

Vrakuňa - Malodunajská


11. januára 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 

Spadnutá / odtrhnutá značka Školská zóna

Vrakuňa - Kaméliová


11. januára 2018

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 
Vyriešený
 

Zle vymenený asfalt na ceste a chodníkoch

Vrakuňa - Čilížská


03. januára 2018

18 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 

Chýbajúca kamera

Vrakuňa - Kaméliová


03. januára 2018

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 
December 2017

Šikmý kus chodníka plný vody

Vrakuňa - Čilížská


30. decembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 

Pahýle lámp Rajecká

Vrakuňa - Rajecká


28. decembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený