Filter

Zistiť moju polohu

Záhorská Bystrica, Mestský mobiliár (koše, detské ihriská, lavičky, sochy)

Preplneny kos a odpadky okolo neho

Záhorská Bystrica - Prídavkova


20. septembra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Záhorská Bystrica

Vyriešený
 

Poškodené lavičky na Námestí rodiny

Záhorská Bystrica - Gbelská


06. septembra 2016

Zodpovednosť: MÚ Záhorská Bystrica

Neriešený