Filter

Zistiť moju polohu

znečisťovanie pri stavbe, stavebný odpad, Čierne stavby a stavebné úpravy (budovy, ploty), Naposledy zodpovedané

Stavba

Vrakuňa - Hrušovská


04. apríla 2018

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 

Ohrozovanie chodcov a vozidiel na Vajnorskej ulici

Nové Mesto - Vajnorská


06. marca 2018

10 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Porušovanie stavebneho povolenia - MIVO Real, PSJ Hydrotranzit

Nové Mesto - Tupého


07. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Skládka na Vlárskej už zas

Nové Mesto - Vlárska


08. decembra 2017

2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Znečistená cesta stavebníkom Zlatého krídla

Rača - Kadnárova


04. októbra 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 

Starý billboardový rozpadnutý plot

Jarovce - Kožušnícka


16. augusta 2017

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Napoly rozbúraná budova na zastávke Prokofievova

Petržalka - Prokofievova


15. júla 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 

Stavebný odpad zastávka Haburská

Ružinov - Drieňová


11. apríla 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 

Velkokapacitný kontajner pred garážami

Nové Mesto - Vajnorská


09. augusta 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Neriešený
 

Pozostatok stavby

Nové Mesto - Bartoškova


12. augusta 2017

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Neriešený