Filter

Zistiť moju polohu

vandalizmus, Verejný poriadok (nočný kľud, reklama, graffity), Vyriešené podnety

Zhorené kontajnery na Púpavovej 13

Karlova Ves - Púpavová


08. júla 2018

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 
Jún 2018

Alkohol na verejnosti Pekna cesta

Rača - Pekná cesta


19. júna 2018

5 komentárov

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 
Marec 2018

Zhorený kôš Jungmannova

Petržalka - Jungmannova


06. marca 2018

4 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 
Február 2018

Pravidelný stav detského (!) ihriska Sklabinská

Rača - Sklabinská


23. februára 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 
Júl 2017

Odpad pri kontajneroch Rybničná 61 A

Vajnory - Rybničná


03. júla 2017

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
Máj 2017

Ľudia bez domova pod Pálffyho palácom

Staré Mesto - Zámocká


20. mája 2017

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 
Apríl 2017

Neporiadok okolo Billy

Rača - Rustaveliho


16. apríla 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený