Filter

Zistiť moju polohu

reklamný smog, Verejný poriadok (nočný kľud, reklama, graffity), Vyriešené podnety

Neakceptovateľný vizuálny smog sa rozšíril ešte viac

Rača - Hečkova


08. mája 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 
Marec 2018

Oslňujúca svetelná reklama na Rybničnej

Vajnory - Rybničná


12. marca 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
Február 2018

Povolená stavba?

Vajnory - Rybničná


09. februára 2018

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
Január 2018

Trojnožky pre gymnazium Einst. a pred bud. policajtov Pečnianska

Petržalka - Pečnianska


31. januára 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 

Reklamná trojnožka na Krupkovej ul.

Staré Mesto - Krupkova


09. januára 2018

5 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
September 2017

Trojnožky v starom meste pri moste SNP - Rybné námestie

Staré Mesto - Rybné námestie


03. septembra 2017

5 komentárov 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 
Jún 2017

Reklamná tabuľa na Lamačskej (odevný obchod)

Karlova Ves - Lamačská cesta


21. júna 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Reklamná tabuľa na Lamačskej (čistiareň)

Karlova Ves - Lamačská cesta


21. júna 2017

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 
Vyriešený
 
Máj 2017

Reklama s povolením?!

Rača - Pekná cesta


23. mája 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 
Apríl 2017

Odstránenie citylightu

Staré Mesto - Suché mýto


07. apríla 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený