Filter

Zistiť moju polohu

Verejný poriadok (nočný kľud, reklama, graffity), Dopravný podnik Bratislava, a.s., Vyriešené podnety

Zhorený kôš Jungmannova

Petržalka - Jungmannova


06. marca 2018

4 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 
Máj 2017

Zamestnanci DPB fajčia na zastávke Karlova Ves

Karlova Ves - Karloveská


29. mája 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 
December 2016

Grafity na zastávke Šafárikovo námestie

Staré Mesto - Šafárikovo námestie


06. decembra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 
Marec 2016

Popísaná vitrína pri vozovni Krasňany

Rača - Račianska


19. marca 2016

1 komentár 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 

Nikomu nepatriaci reklamný stojan

Nové Mesto - Račianska


16. marca 2016

3 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 
Október 2015

Nelegálna reklama na zastávke Molecova

Karlova Ves - Karloveská


14. októbra 2015

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 
September 2015

Rozbitý prístrešok - Trnavské mýto

Ružinov - Trnavské mýto


20. septembra 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 
Máj 2015

Graffiti na zastávke Riazanská

Nové Mesto - Riazanská


31. mája 2015

1 komentár 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 

Graffity na zastávke Hybešova

Rača - Hybešova


20. mája 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 
Marec 2015

Bordel

Dúbravka - Saratovská


01. marca 2015

4 komentáre

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený