Filter

Zistiť moju polohu

Cesty a chodníky (výtlky, schody, bariéry, obrubníky), Siemens, Vyriešené podnety

Príklady podnetov: výmoly, neopravené rozkopávky, neudržiavané cesty, nefunkčné retardery, semafory, hrdzavé, zle viditeľné alebo pokryvené značky, neefektívne riešený systém dopravy na križovatkách alebo jednosmerných cestách...

Trčiaci drôt - Račianska

Nové Mesto - Račianska


23. januára 2017

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený
 
November 2016

Nefungujúce osvetlenie na Heyrovského 3

Lamač - Heyrovského


02. novembra 2016

4 komentáre

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený