Filter

Zistiť moju polohu

Vyriešené podnety

Megavýtlk Bajkalská ulica

Ružinov - Bajkalská


20. júna 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Určuje sa

Vyriešený
 

Skládka odpadu po bezdomovcoch

Ružinov - Mierová


19. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Určuje sa

Vyriešený
 
Vyriešený
 

Konáre z orezaného stromu

Rača - Kadnárova


17. júna 2018

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 
Vyriešený
 

Skládka Domkarská/Parková

Ružinov - Domkárska


16. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 
Vyriešený
 

Vitajte v Bratislave

Staré Mesto - Rybné námestie


14. júna 2018

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 

Zeleň prerastajúca do chodníka, Baničova ul.

Vajnory - Baničova


13. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 

Chýbajúca dopravná značka na ohnutom stĺpe

Rača - Rustaveliho


13. júna 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Vyriešený
 

Neodvezené konáre po oreze stromov

Rača - Tbiliská


12. júna 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 

Spadnutý kryt elektroinštalácie na semafore

Rača - Pri vinohradoch


12. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Kontajner na Žižkovej

Staré Mesto - Žižkova


12. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 

Odtrhnuté zlomenné zábradlie Homolová ulica 3

Dúbravka - Homolova


12. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený