Chvojková II-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Bučany

Vyriešený
meno
Gabriela 03. januára 2020

Dobry den, ziadame starostu obce Bucany o riesenie problemu zobrazeneho na fotografiach. Jedna sa o ulicu Chvojkova II (resp. Zahradna ). Cesta je v dezolatnom stave a sposobuje nemale problemy obyvatelom Bucian, ci uz pesim, cyklistom, alebo vodicom aut. Za ochotu nacuvat problemom a riesit ich vopred dakuju obyatelia danej lokality, ako aj vsetci obyvatelia vyuzivajuci tuto cestu.

07. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. V prvom rade ulica Šafárikova samozrejme v obci Bučany neexistuje, ale podľa popisu viem o ktorú časť obce ide. Bohužiaľ, cesta ktorú popisujete nie je miestnou komunikáciou ani účelovou cestou. Ide o cestu poľnú slúžiacu na prístup k niektorým záhradám v danej lokalite. Z dôvodu absencie sietí a cesty preto nie je v tejto lokalite zatiaľ možná ani výstavba. Prístup k dvom stavbám, ktoré tam v minulosti vznikli bol v stavebnej dokumentácii riešený cez susedné pozemky.
Úpravu terénu tak, aby mohli danou cestou prechádzať chodci a cyklisti zrealizujeme v priebehu mesiaca 1/2020.
Kto? starosta obce
Kedy? 1/2020

Ing. Rastislav Kurinec, starosta obce
02. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dňa 2.3.2020 sme uvedený úsek cesty upravili.
Kto? Starosta
Kedy? 2.3.2020

Ing. Rastislav Kurinec, starosta obce
02. marec 2020

Gabriela

Ďakujeme veľmi pekne za riešenie problému. Teraz je to naozaj cesta /aj keď dočasne takto upravená/, ktorá skvalitní život občanov Bučian. Je to cesta k Obecnému úradu Bučany, k Jednote, ku škole, k škôlke, k pošte, ku kostolu, k domom, k záhradám, ako aj ku Kúrii a Domu služieb. Určite to ocenia peší, cyklisti aj vodiči áut.
KTO ? Obyvatelia danej lokality
KEDY ? 2. marca 2020

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.