Mirka Nešpora-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Bystričany

Neriešený

20. júl 2020

zeda

Po dlhsej dobe sa vratim do rodnej dediny (udajne najkrajsej pod horami) a na verejnom priestranstve, o ktore sme sa dlhe roky dobrovolne starali, najdem pri zahrade odpad a vznikajuce smetisko. Prosim samospravu o riesenie, nakolko nikto by si nezelal mat smetisko uz pomaly v zahrade. Dakujem, Daniela
20. júl 2020

Filip Lukáč

Dobrý deň Danka, mrzí to aj nás pretože pravidelne tento priestor upratujeme a vždy po víkende si tam nájdeme smetisko. Upraceme to opäť. Aj z tohto dôvodu realizujeme kamerový systém pred OcÚ a vybudujeme nové stojiská na kontajnery v obci v najbližšej dobre. Stojisko pri OcÚ bude mať dvojnásobnú kapacitu. Termín ukončenia realizácie je do 30.9.2020. S pozdravom Filip Lukáč.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.