Bystrička-dopravné zrkadlo-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Bystrička

Vyriešený
meno
Dominik Košút 19. februára 2021

Poprosím osloviť majiteľov hotela Bystrička na opravu tohoto zrkadla, ktoré spôsobuje nepriehľadnosť a zlý výjazd z ulice. Vďaka

22. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dňa 19.02.2021 som telefonicky vyzvala majiteľa hotela Bystrička odstrániť zeleň alebo opraviť zrkadlo. Sľúbili vymeniť zrkadlo. Obec to má v sledovaní.
Kto? starostka
Kedy? 31.03.2021

Zdenka Maršalová - starostka
21. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, zrkadlo je opravené

Zdenka Maršalová - starostka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.