Bystrička-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Bystrička

Uzavretý
meno
Nina 01. marca 2021

Dobrý deň, prosím o upozornenie pána (meno odstránené administrátorom portálu), č.d. asi 88, na ulici oproti (meno odstránené administrátorom portálu), jeho zeleň ovplyvňuje už aj funkčnost telekomunikačného a internetového stlpu na celej ulici. Prosím o opilenie alebo resp. vyzvanie na úpravu. Dakujem pekne

09. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Majiteľovi nehnuteľnosti bola zaslaná výzva na opílenie stromu tak, aby nezasahoval do telekomunikačného vedenia. Termín 15.5.2021
Maršalová
Kedy? 15.5.2021

Zdenka Maršalová - starostka
27. jún 2021

Nina

Dobrý deň, podnet ohľadom p. Almana č.d 87- opilenie stromu okolo stĺpu, kde ste mi odpísali, že bol vyzvaný do 15.5. nápravu sa nevykonal, aký je další postup prosím vás? Ďakujem
27. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

ďakujeme za informáciu, podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu a prosbou o reakciu.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
[email protected]
27. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Zo strany obce už žiadny. Ak Vám stromy spôsobujú problémy, obráťte sa na majiteľa telekomunikačného vedenia aby on vyzval majiteľa nehnuteľnosti o opílenie stromov, tak ako to robia energetici pri svojich vedeniach

Zdenka Maršalová - starostka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.