Podzávoz-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Čadca

Neriešený
meno
Jaroslava Belešová 02. februára 2019

Dobrý deň,chcem poprosiť o posunutie podnetu komptentnym úradom, aby sa zreteľne zabezpečilo označenie neprejazdneho úseku. Ide o miesto na Podzávoze - Stará cesta, za mostom cez rieku Čerňanku vpravo (od Čadce), smer k zbernému dvoru,kde pre výstavbu diaľnice je cesta momentálne rozkopaná a teda neprejazdná. Pravidelne tu uviaznu kamióny (vid foto) a aj iný dopravcovia. Znepríjemňuje to situáciu nielen im samotným ale aj miestnym obyvateľom.
Vopred ďakujem za pomoc.Belešová

09. február 2019

Richard Krkoška

aj tohoto museli vyťahovať
09. február 2019

Richard Krkoška

aj tento išiel podľa navigácie, tiež zapadol
25. február 2019

Richard Krkoška

Dátum: 25.02.2019, čas: 23.20 hod., práve tu maturuje ďalší šofér kamiónu !
26. február 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet bol v čase medzi vašimi poslednými dvoma aktualizáciami podnetu opätovne preposlaný samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.