Námestie slobody-stĺpik-nadbytočný

Zodpovednosť za riešenie: Čadca

Vyriešený

Dobry den, prechod presunuty a na kazdej strane neodstranene stlpiky po znacke, bude sa s tym nieco robit? Dakujem

31. marec 2019

Peter

bez zmeny
07. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Stĺ je už odstránený.
Kto? Mestský podnik služieb Čadca

Ing. Petra Ďuranová, kancelária primátora mesta Čadca

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.