Drahošanka-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Čadca

V riešení

nevyvezene nadoby na odpaf od septembra 2018

21. apríl 2019

Ladislav Orlovský

oprava lokality je to v zahradkarskej osade Bukov 1
24. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, podnet postúpi odd. životného prostredia mesta.
Kto? Mestský podnik služieb Čadca a odd. životného prostredia mesta

Ing. Petra Ďuranová, kancelária primátora mesta Čadca

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.