M. R. Štefánika-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Čadca

Vyriešený
meno
Ján Matúš 19. júna 2019

Dlhšiu dobu nevyvezene papiere z kontajneru .

24. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Zjednáme nápravu.
Kto? odd. životného prostredia

Ing. Petra Ďuranová, kancelária primátora mesta Čadca
24. jún 2019

Ján Matúš

ďakujem na druhý deň bol neporiadok odvezený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania