Sládkovičova-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Čadca

V riešení

Prerastené burina v niektorých miestach až ponad plot.

16. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mesto Čadca vykonáva kosbu pozemkov vo svojej správe, súkromné osoby si musia zabezpečiť a je ich povinnosťou kosbu počas roka vykonávať. Mesto v týchto dňoch vyzvalo vlastníkov, aby tak urobili do 30.9. Viac http://www.mestocadca.sk/zivotne-prostredie/upozornenie-na-vyskyt-mnohych-prerastenych-drevin-vlastnikov.html
Kto? odd. životného prostredia mesta Čadca
Kedy? do 30.9.2019

Ing. Petra Ďuranová, kancelária primátora mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.