Palárikova-zastávka MHD-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Čadca

V riešení

veľmi skromná zastávka Ľadunkov, smerom Raková. Autobus stojí na ceste, žiaci/cestujúci stoja na okraji cesty.

05. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ide už o 3 podnet v danej problematike, podnet sa budeme snažiť vyriešiť kompletne - osvetlenie, priechod a nové autobusové čakárne.

S pozdravom
Kto? vedenie mesta Čadca, Mestský podnik služieb Čadca

Ing. Petra Ďuranová, kancelária primátora mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.