Okružná-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Čadca

Neriešený

Prepadnutý poklop a rozbitá cesta okolo poklopu.

21. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
o podnete sme informovali Mestský podnik služieb Čadca, ešte dnes sa budú podnetom zaoberať a zjedná sa náprava.
Ďakujeme za Váš podnet.
Kto? Mestský podnik služieb Čadca
Kedy? Dnes

Ing. Petra Ďuranová, kancelária primátora mesta
01. december 2019

Cesta okolo poklopu síce bola opravená, ale poklop je značne prepadnutý pod úrovňou cesty.
02. december 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.
21. január 2020

Bude sa s tým ešte niečo robiť, alebo to ostane iba polovičato vyriešené?
21. január 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.