Palárikova-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Čadca

Neriešený

Neupravena zelen v okoli ukoncenia chodnika. Je mozne zasypat zbytocnu jamu a upravit zelen? Dakujem

12. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, cyklokomunikácia v meste je v štádiu výstavby, následne sa upraví aj okolie. Počítame s vytvorením aj malého parčíka v danej lokalite.
S pozdravom
Kto? vedenie mesta Čadca
Kedy? po dokončení stavby

Ing. Petra Ďuranová, kancelária primátora mesta
10. máj 2020

Peter

Dobry den, kedy bude prosim upravene, vycistene okolie trasy? Zatial bez zasahu. Dakujem
10. máj 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.
13. máj 2020

Xenia Surhanakova

Zelen upravena. Cyklotrasa este nebola skolaudovana, takze podnet je neadekvatny
19. máj 2020

Peter

Treba sa pozriet riadne a aj do tej travy co to zakryla.
29. máj 2020

Xenia Surhanakova

Nerozumiem. Ako som napisala, stavba este nie je skolaudovana. To znamena, ze nie je dokoncena. Opatovne som vcera trasu presla a dane podnety prerokovala
31. august 2020

Peter

Ziadna zmena, rychlost rieseni v Cadci sa pocita na roky ak sa vobec riesi.
31. august 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, podnet opätovne preposielame samospráve.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania