Hviezdoslavova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Čadca

Vyriešený
meno
Tomáš Kovár 18. marca 2020

Dobrý deň,

včera som s rodinou upratal od mosta (prechod na Šeríkov okruh) okraj Kysuce.Asi 500 m úsek smerom ku Kauflande a nazbierali sme 3 ks vriec 120 L odpadkov, ktoré sme nechali za domovom dôchodcov pri cyklochodníku. Poprosil by som o odpratanie spomínaných vriec a o náhradné, nakoľko by sme chceli pokračovať v čistení krajiny niekde v okolí nášho mesta - Čadca.

Ďakujem Tomáš Kovár

20. marec 2020

Tomáš Kovár

Dnes sme boli upratať nad sídliskom Kýčerka...3 ks vriec 120 L!!!

Už by som ale potreboval nové vrecia.Odkaz pre nášho "pracujúceho" PRIMÁTORA!!!!!
21. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet a aktivitu. Zabezpečíme odvoz vriec a cez odd. životného prostredia skúsime zabezpečiť vrecia na odpad. O spôsobe doručenia Vás budeme informovať.
Kto? odd. životného prostredia mesta Čadca

Ing. Petra Ďuranová, kancelária primátora mesta
14. máj 2020

Xenia Surhanakova

V celej oblasti zabezpecovany odvoz a monitorovane priebezne. Vrecia zabezpecim kedykolvek. Staci prist na MU 🙂

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania