Matičné námestie-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Čadca

Uzavretý
meno
Beata Beata 23. júla 2020

Dobry den,
Na tuto plochu maju povoleny vjazd iba auta so zasobovanim. Ani jedno z tychto aut nie je zasobovanie. Vsetky tieto auta tu parkuju hodiny na miestach, kde nemaju, co robit.

24. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, upovedomíme Mestskú políciu Čadca - zabezpečíme častejšiu kontrolu v danej lokalite. Pre promptnejšie riešenie je vhodné volať hneď hliadku Mestskej polície Čadca - 159.

Podľa fotografie, ktorú ste ale zaslali autá parkujú na súkromnom pozemku. Nejde o verejné priestranstvo.

S pozdravom
Kto? Mestská polícia Čadca
Kedy? Ihneď

Ing. Petra Ďuranová, kancelária primátora mesta
29. júl 2020

Beata Beata

Dobrý deň, ďakujem za odpoveď. Myslela som si, že priestor matičného námestia je pešia zóna a autá tam nemajú, čo robiť.
S pozdravom, Mišová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.