Palárikova-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Čadca

Vyriešený

Chýbajúci priechod pre chodcov pri frekventovanej križovatke.

09. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, priechod pre chodcov je už hotový.

Ing. Petra Ďuranová, kancelária primátora mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania