Visiace káble

Zodpovednosť za riešenie: Červeník

Neriešený

Zaslal: matoHC Krajší Hlohovec, 06. apríla 2016

Na ulici Osloboditelov , na úrovni domu č. 158/30 visí zo stĺpa moc prebytočných káblov. Nebolo by možné osloviť majitela stĺpu a požiadať o odstránenie ?
Nápravou by verejný priestor vyzeral oveľa viac čistejšie a krajšie

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.