Voda v podchode

Zodpovednosť za riešenie: Červeník

Neriešený

Zaslal: Tomáš Polák, 03. mája 2016

V podchode pri ihrisku, po dažďoch stojí voda aj niekoľko dní. Starosta na zastupiteľstve tvrdil, že je tam čerpadlo a žiadna voda tam už nemôže byť. Prikladám fotografie.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.