Červený kláštor-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Červený Kláštor

V riešení
meno
Andrea 01. januára 2021

Dobrý deň, po dlhej dobe som sa vrátila do Červeného kláštora a zarazilo ma parkovanie týchto áut na prístavísku pĺti. Kedy sa už začne riešiť arogantné správanie vodičov v tejto lokalite, od kedy sa odstránili stánky pre NKP tak aj v tých mestách autá parkovali. Zákazková značka očividne nepomáha.

08. január 2021

Odpoveď samosprávy

Parkovanie aut v predpolí kláštora kartuziánov, bude komplexne riešené v rámci projektu revitalizácie kláštora kartuziánov v období 2021-23 v rámci európskych dotačných schém.
Kedy? 2021-23

Ing. Štefan Džurný, starosta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania