Klzisko

Zodpovednosť za riešenie: Chmeľnica

Vyriešený

Zaslal: Tobiáš, 03. januára 2016

Prečo nie je cez vianočné prázdniny klzisko pri obecnom úrade.

07. január 2016

Odpoveď samosprávy

Milý Tobias,
príprava klziska na betónovej ploche za obecným úradom závisí hlavne od poveternostných podmienok. December minulého roka 2015 bol chudobný na zrážky- sneh, čo znemožňovalo utesnenie mantinelov a vytvorenie klziska. Členovia športovej komisie pri Obecnom zastupiteľstve prisľúbili, že ako náhle to bude možné, zorganizujú brigádu a pustia sa do postavenia mantinelov a následne do polievania klziska. Určený pracovník nášho obecného úradu bude v tejto aktivite nápomocný. Verím, že keď všetci priložíme ruku k dielu a počasie nám bude priať, klzisko sa podarí urobiť!


Ing. arch. Zita Pleštinská, starostka obce Chmeľnica

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.