Partizánska-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Čierny Balog

Vyriešený
meno
Martin 07. augusta 2021

V pondelok a utorok sa „kosil“garád u Medveďov a zrejme v rámci „protipovodňových opatrení“ sa všetka kosienka nechala v garáde !

09. august 2021

Odpoveď samosprávy

Pokosená tráva bola odvezená.

František Budovec

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.