Vendelínska-zvislá značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Cífer

V riešení

Na ulici je jediný chodnilk , aj to označcený ako cyklistický. Chodci, deti, mamičky s kočíkmi musia využívať cestu. Na iných chodníkoch v obci je značka zdielanéých. Na tomto chodníku sa nedá vymeniť značka chodec/ cyklista?

13. november 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Problém vyriešime zmenou značenia a vodorovným značením.
Kto? odbor stavebný
Kedy? 11.2023-12.2023

obecný úrad Cífer

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.