Potočná-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Cífer

Neriešený

18. november 2023

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

rada by som Vás poprosila o úpravu podnetov 176941 a 176940, ktoré ste vytvorili na portáli Odkaz pre starostu. Oba podnety obsahujú rovnaké fotky, no vytvorené boli pre dve rôzne ulice.
Prosím, o odstránenie fotiek, tak aby zodpovedali skutočnosti - teda ponechať v podnete len fotku, ktorá sa viaže na konkrétnu ulicu,

ďakujem za odpoveď a spoluprácu,
s pozdravom,

Pavla Rachelová
Odkaz pre starostu
[email protected]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.