Trnavská-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Cífer

Neriešený

Je super ako myslíte na cyklistov, ale dopravná značka hovorí, že je to aj chodník pre chodcov. Vodorovné značenie je však cez celú cestu označujúce jazdné pruhy/ smer jazdy iba pre cyklistov. Ktorá časť je pre chodcov? Trávnik, listy, blato? Alebo 30 cm medzi značeniami?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.