Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Verejné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Dobšiná

Vyriešený

Zaslal: Zdena, 16. júna 2014

Dobrý deň. Chcela by som poukázať fakt že v našom meste je vo veľmi zlom stave verejné osvetlenie , niektoré lampy svietia tak slabúčko že keď idem večer domov tak si musím svietiť častokrát na cestu baterkou, aby som sa vôbec videla na cestu. Nie som síce odborníčka, ale určite majú aj vysokú spotrebu. Naposledy som bola u známej v ČR v obci Velešovice a tam to svietilo úplne úžasne, prečo sa toto nemôže urobiť aj u nás v Dobšinej. Malo by to mesto riešiť , lebo je to naozaj veľmi zlé. Ďakujem Zdena

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.