Upchatá kanalizácia ničí majetok

Zodpovednosť za riešenie: Dobšiná

Vyriešený

Zaslal: Iveta Bukovinská, 15. augusta 2012

Na námesti Troch Ruží je upchatá kanalizácia, ktorá nestačí odvádzať vodu pri daždi a ktoru autá striekjú na okolité domy, ploty...

26. december 2012

J.K

Nezaizolovany stary dom nasava vodu, Príspevok písal zrejmé majitel, ktorý pozera z okna ako mu auta spliechaju vodu na jeho nehnuteľnosť, namiesto toho aby si to sám vycistil.Toto netrvá mesiac..ale roky tak sa zobud a oprav si to.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.