Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Neodhrnutý sneh pred školou

Zodpovednosť za riešenie: Dobšiná

Vyriešený

Zaslal: Anonymný užívateľ, 15. januára 2013

Takouto prístupovou cestou sa musia deti brodiť pri každej snehovej nádielke. Pluhom je vyčistená cesta až po vlek, no na vyčistenie cesty ktorou chodia deti do školy už zrejme niet nafty.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.