Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Zničený odpadkový kontajner

Zodpovednosť za riešenie: Dobšiná

Vyriešený

Zaslal: Juraj Karika, 07. mája 2011

Mnoho verejných kontajnerov v meste Dobšiná je v hroznom, ba až dezolátnom stave. Ale najhoršie je na tom azda kontajner na ulici SNP v blízkosti gymnázia a pohostinstva Marvin, ktorý je v poburujúcom stave a mal by byť buď nahradený, alebo aspoň odprataný technickými službami mesta, pretože tým, že sa rozpadáva zvalený pod stromom určite neplní svoj účel a budí iba dojem skládky.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.