Parkovanie na sídlisku

Zodpovednosť za riešenie: Dolné Vestenice

Vyriešený

Zaslal: Lubica, 13. mája 2016

dobrý den pani starostka

ako ste si možno sama vsimla na ulici komenskeho dlhodobo stoji vozidlo bez evidencnych cisel a v nepojazdnom stave nakolko ma vykradnuty predok svetla atd. a zabera verejne priestranstvo. niekedy by pomohlo aj toto jedno parkovacie miesto keby sa uvolnilo.

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

16. máj 2016 Odpoveď

O vozidle na sídlisku viem, hovorila som osobne aj s majiteľom vozidla. Stav je bohužiaľ taký, že niektorí obyvatelia nemajú garáž a nemôžu takéto vozidlo ochrániť garážovaním, resp. ho schovať do garáže. Budeme sa snažiť vec riešiť určitým kompromisom, aby obyvatelia mohli využiť aj toto parkovacie miesto, lebo aj toto miesto pomôže a obyvateľovi umožníme, aby vozidlo presunul na iné miesto.
V každom prípade si Vašu pripomienku vážim, som rada, že ľudia sú všímaví a zaujímajú sa o veci verejné.

Ing. Kvetoslava Šimorová, starostka obce

13. jún 2016 Odpoveď

Dobrý deň, dňa 12. 6. 2016 bolo uvedené parkovacie miesto uvoľnené.

Ing. Kvetoslava Šimorová

Diskusia

Lubica: ĎAKUJEM

dobrá práca
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.