Nefunguje osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Dolné Vestenice

Vyriešený

Zaslal: občan, 19. júna 2016

Dobrý deň chcel by som nahlásiť nefungujúce osvetlenie na prvom poschodí v obecnej bytovke čislo 343/14 Komenského.Ďakujem

23. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za upozornenie, sfunkčnenie osvetlenia zabezpečíme.

Ing. Kvetoslava Šimorová, starostka obce
20. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Osvetlenie bolo opravené až v 28. kalendárnom týždni. Súčasne uvádzam, že obec musela objednať komplet nové svietidlo, nakoľko pôvodné svietidlo niekto vykradol. Obec poukazuje na poškodzovanie spoločného majetku!

Ing. Kvetoslava Šimorová, starostka obce

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.